Топ коротких чоловічих зачісок

Millitary

 Короткі військові стрижки були популярними у чоловіків різного віку і положень в усі часи вважалося, що вони надають образу додаткової мужності. Військові стрижки зовсім не безлика робота машинкою та однакові форми абсолютно для всіх.
Чоловічі стрижки в стилі мілітарі навіть зараз залишаються популярними. Але індустрія не стоїть на місці та змінюються навіть класичні зачіски. Зараз нікого не здивувати звичними формами тому перукарі експериментують, створюючи оригінальні, орієнтуючись на особливості та побажання клієнтів.
Переваги зачісок в стилі мілітарі

  • Укладка не потрібна, що дуже зручно досить помити голову, і образ готовий.

  • Догляд за волоссям потрібен мінімальний навіть якщо ви не встигли помити голову, завдяки невеликій довжині волосся, це буде не дуже помітно.

  • Рішення максимально універсальним воно підійде не тільки представникам певних професій (військових, бойових або просто «вільних», де можна все), але і для офісних співробітників


Cropp

 В наш час її вибирають не просто так:
  •  Кропп - абсолютно універсальна стрижка. 
  • Акуратна зовні, підходить практично до всіх стилів в одязі та дуже проста в догляді
Іноді її плутають з зачіскою Цезар, що ні дивно: вони схожі візуально і в техніці, але Кропп - більш подовжений варіант, а пасма спеціально робляться більш недбалими. Не варто переживати, якщо у вас є певні обмеження за зовнішнім виглядом на роботі або в університеті. Кропп робиться з легким відтінком хаосу так, щоб з належною укладанням зачіска виглядала максимально акуратно до кінця робочого дня, а після, зачесати пасма в іншу сторону і злегка скуйовдивши, можна піти на вечірку.


Quif

Відносно молода, але вже культова стрижка - Квіфф (від англ. «Quiff» - чубчик, або співзвучно з голландським «kuif» - чубчик). Її носили всі: від бандитів якудзи, - що відрізняло їх від інших головорізів, до недавніх хіпстера і любителів рок-н-ролу.Квіфф - універсальна чоловіча стрижка, яку,  можна укладати по-різному, в залежності від вашого настрою. Також Квіфф не має певних вікових рамок - підігнати під вік і темперамент чоловіка її можна в будь-якому випадку.

  •  Якщо у вас кругле обличчя, краще зробити максимально довгу чубок, з подальшим укладанням наверх, а бічні зони не варто робити занадто короткими.

  •  Володарям квадратного, незграбної особи, варто залишити довжину на тім'яної частини голови середньої або довгою. Це допоможе зробити укладку високою і надати стрижці обсяг.

  •  З худим, витягнутим обличчям підійде укорочений варіант верхніх пасом і чубчика, інакше належний у Квіффі обсяг і довжина волосся може ще більше витягнути ваше обличчя. Стиль скронь вам обов'язково підкаже ваш  Барбер.